KURSUSED TÄISKASVANUTELE
RESTAUREERIMINE:
- mööbli restaureerimine
- raamatu restaureerimine

PUIDUTÖÖ:

- mööbli valmistamine

-  puidumaal ehk aaderdus
- intarsia
- puidust hoiukast
- kriidivärviga viimistlemine

PABERIKUNST:
- dekupaaž ja kraklee
- quillingu tehnikas esemed
- köitekursus
- lambikupli valmistamine
- lühikursus: paberitegu

- korvipunumise tehnikad


SÕBRAD JA TOETAJAD:

Reklaamiagentuur PEAD    Tallinna Sotsiaal- ja
       Tervishoiuamet

KOOLILASTERINGID

Vivendi puidu- ja paberistuudio pakub läbi õppeaasta erinevaid huviringe igas vanuses koolilastele.

2017/2018 õppeaasta huviringid aitavad kaasa laste mitmekülgsele arengule ja toetavad süvendatud huvi arendamist ja oskuste omandamist.
  • Ringitöös keskendume positiivse, sõbraliku ja teistega arvestava keskkonna loomisele.
  • Püüame arvestada iga osaleja personaalse taseme ja arenguga ning üheskoos koduga anda talle eakohased vajalikud teadmised ja oskused.

September 2017 - mai 2018 toimuvad huviringid:

Kunst ja meisterdamine - Varases koolieas kunsti ja meisterdamisega tegelemine aitab kaasa lapse kindla eneseväljendusoskuse tekkimisele ning loovuse ja käelise motoorika arengule. Lisaks kõigele on ju huviringis meisterdamine alati vahva ja pakub isetegemisest rõõmu, mille tulemus alati hindele "5" :)
Täpsem info ja registreerimine SIIN.

Kõik paberikunstist - Me kõik oskame paberist midagi teha ja seetõttu võib tunduda huviring ainult paberiga igav - kui sa vaid teaksid... Tule piilu paberikunsti põhjatusse maailma ja avasta selle piiritud võimalused. Täpsem info ja registreerimine SIIN.

Puidutöö (mitte ainult POISTELE) - poistele (ja nii mõnelegi tüdrukule) pakub palju rõõmu puiduga mängimine ja ta soovib valmistada puidust kunsti- või tarbekunstiesemeid, seda kõike saab puidutöö huviringis teha vastavalt oma eale ja oskustele. Täpsem info ja registreerimine SIIN.


Ehted ja kaunistused - huviringis keskendume peamiselt ilule, mida on võimalik luua just paberist: ehted, ruumikaunistused, sisustuselemendid ja palju muud ning lisame põnevust ja silmapetet ka väikeste viperustega. Täpsem info ja registreerimine peagi SIIN.

3D paber - paber ei ole ammu enam vaid kirjutamiseks või kinkide pakkimiseks. Paberist on võimalik voolida skulptuure või ehitada maju. Ruumiline paberimaailm avardab mõttemaailma, ning ühendab kunsti ja matemaatika. Täpsem info ja registreerimine SIIN.

Köitekunst - köitekunsti on võimalik õppida aastaid. Köitekunst ei tähenda vaid tavalist märkmikku või raamatut. Nagu nimigi ütleb, on tegemist kunstiga, mistõttu on ka ringis valmivad tööd kunstipärased ja väljuvad tihti traditsioonilisest köitest. Kuid alustame ikka algusest :) Täpsem info ja registreerimine SIIN.

TÄIENDAV INFO HUVIKOOLI REEGLITE JA TÖÖ KOHTA ON SIIN.

Kohtumiseni huviringides!
Vivendi puidu- ja paberistuudio


Kui soovid olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirja saajatega SIIN.

 Uudised (1)Uudiste arhiiv

«
»Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: