LAMBIKUPLI KURSUS

Kasutaja Vivendi koolituskeskus foto
PABERIST LAMBI(VARJU) VALMISTAMISE KURSUS (12 ak/h) 

Paber on imepärane materjal - seda saab
kasutada tohutult paljudel viisidel ääretult erinevate esemete loomisel ning tema võlu seisneb materjali käsitlemise lihtsuses.
Kursus on suunatud noortele ja täiskasvanutele!

2019 a. II poolaastal toimuv kursus:
toimumisaeg selgub suvel

Kursuse eesmärgiks on tutvustada lühidalt erinevaid lambikupli valmistamise tehnikaid ja keskendutakse paberist lambikuplite valmistamise tehnikatele. Paberist lambivarjud annavad hea võimaluse oma kodu isikupärasemaks, huvitavamaks, soojemaks ja hubasemaks muuta. Lisaks annavad kursusel omandatud teadmised võimaluse oma kodust interjööri väikeste lihtsate meetoditega alati värskena hoida ja nii endale kui külalistele silmailu pakkuda.

Kursuse sisu:

Lambi valmistamise kursus sisaldab erinevate kolmemõõtmeliste voltimistehnikate omandamist ning pakub uusi praktilisi oskusi paberi eripäradest tulenevate omaduste kasutamiseks nii valgusobjektide kui lampide katmisel ja kujundamisel. Kursuse käigus valmivad kahel esimesel kohtumisel tööproovid ning kaks viimast korda kuluvad igal osalejal individuaalselt ühe suurema idee kavandamiseks ja teostamiseks.

Kursust juhendab Einike Leppik või Tiiu Maar.

Kursusele võetakse vastu 6-10 osalejat.

Osalustasu € 78,00
(sisaldab kõiki materjale ja töövahendeid)

Registreerida saab üldkontaktidel või täites alloleva avalduse vormi!
Registreeringu kinnituseks tuleb tasuda 20% osalustasust vastavalt esitatud arvele kolme tööpäeva jooksul, mis kursusest loobumisel ei kuulu tagastamisele.  Kui viie päeva jooksul pole kursuse 20% makstud, tühistatakse registreering.
Kursusele registreerimisega nõustub osaleja eelpool kirjeldatud tingimustega.

Kohtumiseni põneval lampide kursusel!
Vivendi puidu- ja paberistuudio