PABERI VALMISTAMISE KURSUS

KÄSITÖÖPABERI VALMISTAMISE KURSUS (12 ak/h)  Ise käsitsi paberi tegemine on üks vahva ettevõtmine ja sellesse saab panna kogu oma loomingu ning soovid. Võib ju jääda mulje, et paberitegu on lihtne, kuid ka siin on omad nipid ja trikid, miks üks paber tuleb parem kui teine ja kolmas tugevam kui esimene.Lühikursus on suunatud noortele ja täiskasvanutele!

Grupi huviliste olemasolul on võimalik kursuse aeg individuaalselt kokku leppida!  

2022.a I poolaastal toimuv kursus:
12., 13. ja 19.märts 2022 L-P-L kl 15-18

Kursuse eesmärgiks on õppida ise käsitööpaberit valmistama ning seda omanäolistel viisidel kaunistama, et sellest lõpuks ka soovitud õnnitluskaart, kinkekott, karbikaunistus, pilt, latern või muu meelepärane valmistada!

Äratame kodunurka kogunenud vanade ajalehtede hunniku uuele esteetilisele elule. Teeme vanast paberist pabermassi ja sellest uue ilusa paberi, katsetame “oma paberil” erinevaid kaunistusviise ja vormistame lõpptulemuse.

Kursuse sisu:
1. kord – valmistame palju ja ilusat paberit
2. kord – vaatame, mida veel põnevat saaks teha valmistatud paberimassist ja milliseid tehnikaid veel on paberi valmistamiseks
3. kord - võtame oma paberi parimasse kasutusse

Kursusele võetakse vastu 6-10 osalejat.

Osalustasu € 96,00 (sisaldab kõiki materjale ja töövahendeid)
Kaasa võib võtta taimi, lilleõisi, terasid, lõngu, kangatükke vms. Suur valik ka kohapeal.

Registreerida saab üldkontaktidel või täites alloleva avalduse vormi!
Registreeringu kinnituseks tuleb tasuda 20% osalustasust vastavalt esitatud arvele kolme tööpäeva jooksul, mis kursusest loobumisel ei kuulu tagastamisele.  
Kui viie päeva jooksul pole kursuse 20% makstud, tühistatakse registreering.
Kursusele registreerimisega nõustub osaleja eelpool kirjeldatud tingimustega.

Kohtumiseni paberirohkel paberiteol!
Vivendi puidu- ja paberistuudio

Palun registreerida mind kursusele:

Email again:
KOROONAST TULENEVAD PIIRANGUD: sõltuvalt olukorrast ja tingimustest riigis ja haigestumise kõrgperioodil saavad osaleda vaid vaktsineeritud või viimase poole aasta jooksul haiguse läbi põdenud inimesed - kõik teised on oodatud osalema siis, kui registreeritud haigete ja nakatumiste arv on madal ja mingeid piiranguid kehtestatud pole. Loodame kõigi mõistvale suhtumisele - juhendaja (vaktsineeritud) tervis on meile kõige tähtsam, tema haigestumisel ei saa toimuda kursused, mis tekitaks paju segadust!