VIVENDI KÄSITÖÖPOOD - oleme tibusammul avamas e-poodi :)

VIVENDI MEISTRID on alati täitnud erinevaid tellimustöid nii eraisikutele kui ettevõtetele, kuid seni pole veel oma tooteid tootma hakanud. Kaua mõeldud kaunike (idee siis) sai nüüd lõpuks ka ellu viidud. Esialgu müügis vaid mõni toode, kuid ajapikku, nii kuidas ringide, kursuste ja töötubade kõrvalt aega saame, täiendame ka oma tootevalikut :)

VIVENDI MEISTRITELE on hingelähedasteks teemadeks nii käsitöö kui taaskasutus, mistõttu kõik, mis meie poes müügil, on valmistatud käsitööna ja unikaalsed. Tihti on materjalideks kasutatud erinevaid jääke näitamaks, et head asja ei pea mitte prügikasti viskama :)  Enamasti on tooted puidust, paberist, betoonist või nende omavahelistest kombinatsioonidest, kuid kuna meie meistrid teevad käsitööd kõikvõimalikest materjalidest, siis leidub tulevikus kindlasti ka teistest materjalidest esemeid.

Lattu me väga ei tooda - pigem teeme siis, kui klient soovi avaldab ja seda, mille vastu kliendil huvi on. Sel viisil oleme ka paindlikud erisoove täitma, näiteks muutma eseme viimistlust või mõõtmeid, lisama graveeringuid, vms (see võib muidugi tähendada lisakulu, aga ei pruugi). Erisoove saab edastada peale ostu emaili teel.

Tellimuste täitmise tähtaeg jääb üldjuhul 2-10 tööpäeva sisse sõltuvalt tootest ja kogusest, lisandub transpordile kuluv aeg.
Kui tellimuse täitmise aeg sellest erineb, anname kliendile kindlasti teada.

VIVENDI MEISTRITE poole võib pöörduda igal ajal ka eritellimustega. Selleks võta meiega ühendust emailil info@vivendi.ee või info@vivendimeistrid.ee.

E-poe kasutustingimused       Privaatsuspoliitika        Kommentaarid ja ettepanekud

riidenagi "LINN"

riidenagi "EESLINN"

maitseainekorv "LINN"

uksestopper "POTSTI"

teeküünlaalus "PUITOON"

latern "PALL"